Oferta

1) BADANIE RYNKU (przeprowadzamy ankiety wsród klientów sklepów/instystucji - sprawdzamy czego potrzebują klienci, co im przeszkadza w częstszym robieniu zakupów/korzystaniu z usług, jaką mają opinię o sklepie/instytucji itp. Na podstawie wyników badań łatwiej podjąć właściwe decyzje.)

2) Tworzenie PLANÓW ROZWOJOWYCH (tworzymy plany działalności na najbliższe 0,5 roku, 1 rok lub 2 lata - wszyscy potrzebujemy planu zarówno w życiu zawodowym jak i przywatnym. Plan jest jak drogowskaz dzięki któremu w każdym momencie wiemy co powinniśmy zrobić.)

3) SZKOLENIA PRACOWNIKÓW (prowadzimy szkolenia dla pracowników z zakresu organizacji czasu pracy - większości ludzi wydaje się, że są dobrze zorganizowani. Jednak bez odpowiednich metod i organizacji dnia pracy każdy z nas marnuje od 2-3 godzin dziennie. Nie musimy pracować 12-13 godzin. Wystarczy, że pracujemy 8 godzin dziennie ale efektywnie.)

4) Poprawa wydajności STANOWISK PRACY (z zastosowaniem odpowiednich rozwiązań informatycznych można przyspieszyć wykonywanie danej czynności od 2 do około 20 razy jednocześnie zmniejszając do minimum ilość popełnianych błędów. Dzięki temu możemy ograniczyć ilość pracowników do minimum.)

5) OBNIŻANIE KOSZTÓW (wprowadzamy rozwiązania obniżające koszty - większośc menedżerów patrzy na koszty głównie w okresie recesji/kryzysu. Najlepsze przedsiębiorstwa nieustannie obniżają koszty jednocześnie dbając o środowisko naturalne.)